Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Халеп хоче оскаржити свою чотирирічну дискваліфікацію у CAS

Халеп хоче оскаржити свою чотирирічну дискваліфікацію у CAS

Колишня перша ракетка світу Сімона Халеп подала апеляцію у Спортивний арбітражний суд на рішення щодо чотирирічної дискваліфікації через порушення антидопінгових правил.


Про це повідомляє медіа Sky Sports.


Що відомо про ситуацію румунської тенісистки


Халеп відсторонили від тенісу на чотири роки у жовтні 2022 року. Сталося це після того, як румунка здала позитивний тест на заборонену речовину роксадустат на US Open. Пізніше тенісистку звинуватили ще й у невідповідності біологічного паспорту спортсменки. Сама Сімона усі звинувачення заперечує.


У вересні вона заявила про наміри оскаржувати своє відсторонення у CAS. Також Сімон подала апеляцію до Міжнародного трибуналу з тенісної доброчесності, однак в організації підтримали дискваліфікацію.


Відомо, що тепер справу румунської тенісистки розглянуть в Спортивному арбітражному суді. Наразі CAS лише зареєстрував апеляцію. Після створення комісії суд визначить дату слухання справи. У своїй апеляції спортсменка просить скасувати рішення попередніх інстанцій та зменшити санкції.


«Спортивний арбітражний суд (CAS) зареєстрував апеляцію, подану румунською тенісисткою Сімоною Халеп на рішення, винесене Міжнародним трибуналом з тенісної доброчесності від 12 вересня 2023 року, в якому її було визнано винною в порушенні антидопінгових правил і було накладено дискваліфікацію на чотирирічний період, починаючи з 7 жовтня 2022 року. Окрім цього скасували всі результати на змаганнях, що відбулися в період з 29 серпня по 7 жовтня 2022 року, включаючи конфіскацію будь-яких медалей, титулів, рейтингових очок і фінансових винагород», – йдеться ц повідомленні суду.


Варто зауважити, що рішення CAS буде остаточним і обов'язковим до виконання. Після висновку Сімона має право впродовж 30 днів подати апеляцію до Федерального трибуналу Швейцарії.


Якщо дискваліфікація румунки залишиться в силі, вона не зможе брати участь у змаганнях до жовтня 2026 року, коли їй виповниться 35 років.


Свій останній тенісний матч Халеп провела 29 серпня 2022 року.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg