Гонка переслідування для Валі Семеренко обернулася катастрофою

Наша олімпійська чемпіонка настріляла 9 штрафних кіл і змушена біла зійти з дистанції

Другий етап Кубка світу в Контіолахті фінішував жіночої гонкою переслідування, де Україну представляли троє спорттсменок. На жаль, не пішла стрільба у Валі Семеренко. Вона боролася до останнього вогневого рубежу, однак три промахи на ньому змусили її зійти з дистанції. Загалом Валентина змушена була бігти 9 кіл штрафу.

Не зовсім вдало склалася взаємодія з рушницею і у Олени Підгрушної. На кожному вогневому рубежі нша капітан допускала по одному промаху і, в підсумку, прийшла до фінішу на 41 місці.

А найкращою стала Дар'я Блашко. Вона з одним промахом змогла фінішувати на 12 місці і піднятися на 22 місце в особистому заліку.

Перемогла норвежка Тіріл Екгофф. Другою фінішувала норвежка Марті Ройселанд, третьою стала шведка Ханна Еберг.