Гандбол: Жіноча збірна України стартувала у відборі на Євро-2024 з поразки

Жіноча збірна України з гандболу у кваліфікації до фінальної частини Євро-2024 зазнала поразки від Німеччини.

На старті матчу «синьо-жовті» вирвалися вперед та деякий час зберігали перевагу над суперницями. Однак німецька команда скоротила відставання та виграла перший тайм – 15:14.

У другій половині поєдинку українки відстали від опоненток на пʼять голів, а в кінці тайму німкені довели перевагу до семи мʼячів та вирвали перемогу – 31:24.

Найрезультативнішою серед збірної України стала Тамара Смбатян.

Гандбол. Жінки. Кваліфікація Євро-2024

• Німеччина – Україна 31:24 (15:14).

Нагадаємо, Україна потрапила до другої відбіркової групи Євро-2024. Її суперниками стали Німеччина, Ізраїль та Словаччина.

У турнірній таблиці Україна посідає проміжне останнє місце.

Турнірна таблиця групи 2

• Німеччина – 2 очки (1 матч), 31:24 різниця голів
  • Ізраїль – 0 (0), 0:0
  • Словаччина – 0 (0), 0:0
  • Україна – 0 (1), 24:31.

15 жовтня Україна зіграє зі Словаччиною.

До фінальної частини Євро вийдуть топ-2 кожної групи, а також чотири найкращі команди з тих, що посядуть треті місця. У рейтингу третіх місць будуть враховуватись тільки матчі проти першої та другої збірної групи.