Гандбол: Українки здобули першу перемогу у відборі чемпіонат Європи-2024
У поєдинку 2-го туру відбірного етапу на чемпіонат Європи-2024 жіноча збірна України з гандболу здобула першу перемогу – над Словаччиною.
Синьо-жовті провели зустріч впевнено, швидко повівши у рахунку і не дозволивши суперницям взяти гору.
Словацькі гандболістки трималися на рівних значну частину першого тайму, однак в його кінці підопічним Віталія Андронова вдалося відірватися на 5 очок.
Після перерви українки не дали опоненткам скоротити розрив. Підсумкова перемога дозволила нашій командіи зрівнятися за очками із Німеччиною, якій вона раніше поступилася з рахунком 24:31.
Гандбол. Жінки. Кваліфікація ЧЄ-2024. Група 2. 2-й тур
- Україна – Словаччина – 25:20 (14:9).
Наступний матч у відбірному турнірі збірна України проведе наприкінці лютого 2024 року проти Ізраїлю. Майбутні суперниці пропустили два стартових поєдинка через події у країні.
Нагадаємо, на ЧЄ-2024 вийдуть переможці та другі місця груп, а також чотири найкращі збірні, які посядуть треті місця. Кваліфікація, яка стартувала 11 жовтня, завершиться 7 квітня 2024 року.
Фінальний етап ЧЄ-2024 пройде у листопаді-грудні 2024 року в Базелі (Швейцарія), Інсбруку (Австрія) та Дебрецені (Угорщина).