Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Ф’юрі висловився про можливий третій бій з Усиком

Ф’юрі висловився про можливий третій бій з Усиком

Ексчемпіон світу в суперважкій вазі Тайсон Ф’юрі (34-2-1, 24 КО) розповів про своє потенційне повернення на ринг. 

Про це інформує thestompingground.

«Циганський король» також прокоментував третій бій з чинним володарем поясів WBC, IBO, WBA та WBO у надважкій вазі Олександром Усиком (23-0, 14 КО).


«Я переміг цього виродка двічі. Весь світ про це знає. Будь-коли, будь-де. Наступний бій – Британія, 100 000 людей», – сказав він.


Нагадаємо, у травні 2024 року Тайсон поступився Усику в поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу. У тому поєдинку британець побував у нокдауні в дев’ятому раунді та поступився роздільним рішенням суддів. У грудні британець повторно програв Олександру в реванші. Бій тривав усі 12 раундів, за його підсумками усі троє суддів зафіксували перемогу українця.

У січні 2025-го Тайсон записав відео, в якому оголосив про свій вихід з боксу. Він зробив це не вперше: ще у 2016 році Ф’юрі заявив про припинення виступів після бою на тлі дискваліфікації через вживання кокаїну. Перед цим він відмовився від бою-реваншу з Володимиром Кличком. Про своє повернення боксер оголосив у 2017-му, і вже 2018-го провів черговий бій.

Вдруге Ф’юрі оголосив про відхід у серпні 2022 року, але вже у жовтні повернувся до тренувань і провів протистояння у грудні того ж року – з Дереком Чісорою, перемігши технічним нокаутом.

Наступний бій Усика пройде 19 липня з володарем поясу IBF Даніелем Дюбуа (22-2, 21 КО) у Лондоні на стадіоні «Вемблі», а переможець зустрічі стане абсолютним чемпіоном світу.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background