Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Ф’юрі не хоче бою з Усиком

Ф’юрі не хоче бою з Усиком

Діючий володар титулу WBC Тайсон Ф’юрі відмовляється від планів щодо можливого бою з українським боксером Олександром Усиком. Цей поєдинок міг об’єднати титули WBO/WBA/IBF/IBO у супер важкій вазі. 

За словами Тайсона Ф’юрі українець – лише маленький боксер, з яким немає потреби зустрічатися в ринзі. Також він сказав, що йому не потрібно об’єднувати всі титули, достатнього і того, що є зараз. Інші розмови – це порожній звук без будь-якого змісту. 

Бій між Усиком та Ф’юрі був запланований на квітень 2023 року, але його не було через занадто великі фінансові вимоги українця. Так цю причину пояснив Ф’юрі, хоча команда Усика готова була піти на серйозні поступки. 

Замість цього бою запланований інший на 28 жовтня в Ер-Ріяді Ф’юрі з Франсісом Нганну за титул WBC. Проте, є певна ймовірність, що об’єднавчий бій за титули WBA/WBO/IBO/IBF все ж відбудеться. Переговори між командами Усика і Ф’юрі остаточно не завершені, можливо на початку 2024 року боксери зійдуться в ринзі.

Нагадаємо, що нещодавно Усик переміг Дюбуа, захищаючи титули в WBA/WBO/IBO/IBF. Бій українець завершив достроково нокаутом. Зараз всі очікують на продовження переговорів, можливо сторонам вдасться прийти до згоди. Якщо, звісно, Ф’юрі дійсно готовий битися з Усиком.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg