Фігурне катання: Пара українців увійшла до топ-10 ЧЄ

Українські фігуристи Віолетта Сєрова та Іван Хобта свій перший чемпіонат Європи, що триває в Еспоо (Фінляндія), завершили на девʼятому місці.

У короткій програмі підопічні Філіпа Залевського були десятими, а у довільній піднялися на восьму сходинку (з результатом 96,19). В результаті наші фігуристи набрали 143,72 балів.

Чемпіонами Європи стала італійська пара Сара Конті та Ніколо Маччі (195,13). «Срібні» медалі здобули співвітчизники переможців Ребека Гіларді та Філіппо Амброзіні (186,96). «Бронза» дісталася німцям Аніці Хокке та Роберту Кункелю (Німеччина) — 184,26.

Нагадаємо, минулого року Сєрова та Хобта взяли участь у чемпіонаті світу серед юніорів, де посіли шосте місце.

У цьому сезоні українці успішно виступили на етапах юніорського Гран-прі та стали учасниками фінального турніру в італійському Турині.