Фехтування: Полозюк на турнірі у Стамбулі виборола для України золото

Українська фехтувальниця Аліна Полозюк здобула золоту медаль на турнірі серії Сателіт FIE у турецькому Стамбулі.

У змаганнях на рапірах серед жінок 21-річна українка провела шість поєдинків навиліт, вигравши кожен із них. У фінальному протистоянні Аліна з рахунком 15:8 перемогла італійку Марту Каммілетті.

Варто зазначити, що для Полозюк це золото – перше у кар’єрі на турнірах рівня Сателіт. Раніше у поточному сезоні українці вдалося здобути бронзову медаль на змаганнях у Тімішоарі (Румунія).

Нагадаємо, 21 жовтня у Стамбулі відбувся суто український жіночий фінал з фехтування на шаблях. Ольга Харлан відкрила олімпійський сезон із чергового «золота», а її співвітчизниця Аліна Комащук здобула срібну нагороду.