Єврокубок з гандболу: Мотор виграв у Нексе, але вилетів з турніру

Український «Мотор» зіграв другий матч 1/8 фіналу Європейської ліги з гандболу.  Суперниками нашого клубу був хорватський «Нексе».

Матч завершився поразкою для суперників українців, однак цього виявилося недостатньо для їхнього виходу в 1/4 фіналу.

Зазначимо, що перший поєдинок «Мотора» та «Нексе» закінчився поразкою запорізького колективу з рахунком 23:27. Цей матч відбувся у німецькому Дюссельдорфі.

Матчу-відповіді «Мотора» у Єврокубку передувала перемога української команди у внутрішній німецькій першості. Українці здолали «Дессауер» та покинув зону вильоту.

Для виходу у чвертьфінал запорізькому клубу потрібно було у грі проти хорватів відіграти відставання у чотири м'ячі.

У першому таймі поєдинку українському колективу вдалось створити цей гандикап – «Мотор» вигравав з рахунком 16:9.По ходу другого тайму перевага зросла до 8 м'ячів. Однак наприкінці матчу хорватам вдалося зробити кілька ривків, зрештою вони скоротили відставання до 2 м'ячів – 27:29.

За підсумками двоматчевого протистояння саме «Нексе» пройшов до наступної стадії турніру – за сумою двох матчів 54:52.