Євробаскет-2023: Україна одержала впевнену перемогу над Фінляндією у відборі на турнір

Жіноча збірна України обіграла Фінляндію в номінально домашньому матчі відбору на Євробаскет-2023, що пройшов у Ризі (Латвія). Гра завершилася з рахунком 74:59 на користь наших баскетболісток.

Про це інформує ФБУ.

Початок матчу дався підопічним Срджана Радуловича важко, першу чверть вони мінімально програли. Проте з другої десятихвилинки перевага України почала зростати – на велику перерву українки пішли за +10, а в третій чверті довели свою перевагу до 20 очок.

Довести гру до перемоги українкам вдалося в останній десятихвилинці.

Кращою баскетболісткою у грі з Фінляндією стала капітан збірної Аліна Ягупова, яка за 32 хвилини зробила дабл-дабл з 22 очок та 10 підбирань. Відзначилися також Тетяна Юркевічус (8 очок та 11 підбирань) та Міріам Уро-Ніле (14 очок).

Тепер українкам потрібно перемогти збірну Литви, щоб претендувати на вихід на чемпіонат Європи.