«Евертон» відправив «Арсенал» пасти задніх

Команда Карла Анчелотті піднялася на другу сходинку турнірної таблиці

У матчі 14-го туру чемпіонату Англії «Евертон» приймав лондонський «Арсенал» і здобув перемогу - 2:1.

Рахунок був відкритий на 22-й хвилині матчу. Нападник «ірисок» Домінік Калверт-Льюин в чужій штрафній зіграв на випередження і пробив головою - м'яч після рикошету від захисника «гармашів» Роба Холдингу влетів у ворота, що захищалися Берндтом Лено.

На 35-й хвилині гості отримали право на пробиття одинадцятиметрового - Ейнслі Мейтленд-Найлс підхопив м'яч в штрафний і отримав по ногах від Тома Девіса. Івуарійський нападаючий Ніколя Пепе впевнено виконав удар з «точки».

Остаточний рахунок був встановлений в самому кінці першого тайму - півзахисник господарів Гілф Тор Сігурдссон з кутового навісив у воротарський, де колумбійський захисник Йєро Міна головою вколотив м'яч у верхній кут воріт.

У «Евертона» - 26 очок. У лідера «Ліверпуля» - 31.