Джокович виграв шостий титул на Підсумковому турнірі сезону

Завершився Підсумковий турнір ATP у Турині (Італія). Його переможцем став сербський тенісист Новак Джокович, який за 1,5 години вирішального матчу обіграв норвежця Каспера Рууда, не віддавши йому жодного сету — 7:5, 6:3.

З 2018 року серб у восьмий раз дійшов до фіналу Підсумкового турніру і вшосте виграв титул (перший з 2105 року), повторивши рекордний результат швейцарця Роджера Федерера.

Nitto ATP Finals. Турин, Італія. Фінал

• Новак Джокович (Сербія, 7) – Каспер Рууд (Норвегія, 3) — 7:5, 6:3.

Зазначимо, що 35-річний Джокович стає найстаршим чемпіоном АТР Finals в історії, випередивши результат Федерера, який 2011 року виграв титул у віці 30 років.

Вигравши в Турині усі п'ять поєдинків він отримає $4,740,300 призових, що є рекордом для чоловічого і жіночого тенісу.

Джокович виграв п'ятий титул у сезоні і 91-й за кар'єру, зігравши 130-й фінальний поєдинок. Сербський тенісист став першим, кому вдалося виграти Підсумковий чемпіонат АТР у трьох різних десятиліттях.

Рууд програв четвертий великий фінал у сезоні і завершує рік на третьому рядку світового рейтингу, вигравши три турніри АТР 250.