Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

«Динамо» та «Bayer» - партнери

«Динамо» та «Bayer» - партнери

На днях футбольний клуб «Динамо» Київ та корпорація «Bayer» підписали контракт про партнерство. На офіційному сайті клубу «Динамо» з’явилося повідомлення про цю новину. Віце президент з маркетингу Олексій Паламарчук сказав, що сподівається налагодити плідну співпрацю з відомим фармацевтичним концерном. Керівницто клубу очікує, що партнерство відкриває можливості для розвитку спорту у Україні та підтримає здоров’я українців. 

За умовами контракту, партнерство розповсюджується не тільки на основний клуб, а й на дитячі футбольні школи «Динамо». Компанія «Bayer Україна» є складовою частину міжнародного концерну Bayer, який виробляє ліки та продукцію для сільського господарства. Взаємодія вже підтримується відомими торговельними компаніями «Терафлекс» та «Супрадин».

Незважаючи на війну та складну ситуацію в країні, ФК «Динамо» продовжує шукати та знаходити нових партнерів та спонсорів. Скоріше за все,  «Bayer» – не єдиний європейський партнер, очікуються й інші, хоч і не такі впливові компанії.  Можна сподіватися, що після кількох важких років у фінансовому плані кияни зможуть прийти до певної стабільності.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg