Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Денніс Шредер – найцінніший гравець чемпіонату світу з баскетболу 2023

Денніс Шредер – найцінніший гравець чемпіонату світу з баскетболу 2023

Тріумфальна для Німеччини світова першість з баскетболу стала причиною багатьох особистих нагород німецьких баскетболістів. Головна нагорода дісталася Деннісу Шредеру. Він отримав  MVP турніру, як самий цінний гравець.

Шредер відіграв ключову роль у перемозі у фіналі над Сербією, коли він набрав 28 очків та здійснив 2 підбирань і віддав стільки ж результативних пасів.  У середньому гравець «Торонто» набирав 19 очків та робив 6 пасів 2 підбирань. А найкращим для Шредера став поєдинок зі збірною Австралії, в якому він набрав 30 очок та зробив 8 передач і 1 підбір.

Шредеру вдалося зробити те, що не зміг Дірк Новіцкі – привести свою збірну до виграшу титулу. Зараз Денніс є лідером команди, який в кожному матчі намагається стати кращим на паркеті. Такий підхід дозволив баскетболісту провести весь чемпіонат на найвищому рівні.  

Нагадаємо, що в неділю 10 вересня Німеччина виграла перше в своїй історії золото на чемпіонатах світу. Команда переграла у півфіналі зіркову США 113:110, а у фіналі збірну Сербії 83:77.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg