Цуренко вийшла у фінал кваліфікації турніру в Індіан-Веллсі, Завацька програла у стартовому матчі

Українська тенісистка Леся Цуренко (№95 рейтингу WTA) успішно стартувала у відбірковій сітці турніру WTA 1000 в Індіан-Веллс (США).

У першому колі українка обіграла американку Тейлор Таунсенд — 6:7(5), 6:1, 6:1.

На тай-брейку першого сету Леся втратила свою перевагу, програвши п'ять розіграшів поспіль з рахунку 5:2. У наступних двох партіях українка програла лише один гейм на своїй подачі і зробила шість брейків.

Зазначимо, що Цуренко виграла 15-й матч цього року і за вихід до основної сітки змагань в Індіан-Веллс зіграє проти британської тенісистки Кеті Бултер (№151 WTA), яка в першому колі відбіркового турніру у двох сетах перемогла француженку Діан Паррі.

Цуренко і Бултер грали одна з одною двічі у 2018 і 2020 роках і обидві зустрічі виграла українська тенісистка.

Інша українська тенісистка Катаріна Завацька завершила свій виступ на турнірі WTA 1000, програвши на старті Єві Лис з Німеччини —  2:6, 6:7(2).

У другому сеті Завацька відігралася з рахунку 4:2 на користь суперниці, вигравши два гейми поспіль, а потім перевела гру на тай-брейк, у ході якого програла два розіграші на своїй подачі.

Для обох тенісисток це дебютний виступ в Індіан-Веллс. Також зазначимо, що Лис уперше грає на турнірі WTA 1000.