Цуренко завдала поразки Векич і зіграє у чвертьфіналі WTA 500 у Китаї

Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA №43) виборола перемогу на своєму четвертому матчі на турнірі WTA 500 у Чженчжоу (Китай). Її суперницею була 21-ша ракетка світу хорватка Донна Векич.

Зустріч тенісисток тривала 2 години 14 хвилин. В ході обох сетів Лесі вдалося відігратися з рахунку 5:3 на користь хорватки.

Zhengzhou Open – WTA 500. Чженчжоу (Китай). Одиночний розряд. Друге коло

• Леся Цуренко (Україна, Q) – Донна Векич (Хорватія, 10) – 7:6(4), 7:6(2).

Для спортсменок це була третя зустріч цьогоріч: у лютому українка не дограла матч першого кола в Монтерреї, а в березні обіграла Векич в Індіан-Веллс.

Так, Цуренко зіграє у другому чвертьфіналі у поточному сезоні. На початку лютого вона дійшла до фіналу на турнірі в Хуахіні.

Наступна суперниця українки визначиться у матчі Барбора Крейчикова (Чехія, 7) – Петра Мартич (Хорватія).