ЧУ з біатлону: Підручний виграв суперспринт

Дмитро Підручний став першим переможцем весняної частини чемпіонату України з біатлону, який сьогодні стартував у Буковелі.

Про це йдеться на сайті Федерації біатлону України.

Капітану чоловічої збірної вдалося впевнено пройти кваліфікацію суперспринту, але через три промахи став там лише четвертим.

Проте у фіналі, що пройшов у форматі масстарту (чотири вогневі рубежі), Дмитро виявився найсильнішим.

Друге місце виборов Артемом Тищенко, який програв лідеру 11 секунд, і при цьому відстрілявся найкраще з усіх 25-ти учасників суперфіналу – лише два кола штрафу.

Третє місце, як і у кваліфікації, а разом з тим «бронза» чемпіонату України – у Віталія Мандзина, якому не вистачило лише 3 секунди, аби нав’язати боротьбу за друге місце.

Зазначимо, що змагання у Буковелі триватимуть до 26 березня.