ЧС з біатлону: на якому місці у заліку Кубка націй знаходиться Україна

В Обергофі (Німеччина) завершився чемпіонат світу з біатлону. Вперше за 14 років українська збірна не отримала на змаганнях медалей.

Зазначимо, що Україну на ЧС-2023 з біатлону представляли 12 спортсменів — по шість у чоловічій та жіночій командах.

Перед завершальним етапом змагань спортсмени провели чоловічу та жіночу естафети. Українська збірна посіла у ній 13-те та 14-те місця відповідно.

За підсумками обох естафет оновився залік Кубка націй, який визначає найсильніші збірні сезону. При формуванні заліку також враховують результати спринтерських стартів та індивідуальні гонки.

Так, у чоловічій спринтерській гонці українець Дмитро Підручний став 5-м, а Артем Тищенко – 12-м. Для збірної такий результат став третім найгіршим в історії. Команда стала 13-ю та отримала шість штрафних кіл.

У заліку Кубка націй Україна залишилась 11-ю. Лідерство зберігає Норвегія, яка стала переможцем медального заліку чемпіонату світу.