ЧС з біатлону: В Обергофі відбудеться одиночна змішана естафета

16 лютого в Обергофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону відбудеться одиночна змішана естафета. Початок змагань — 16:10 за київським часом.

Від України на сингл-мікст вийдуть Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний, які отримали 7-й стартовий номер.

Загалом на участь у змаганнях заявилися 27 команд.

18 лютого в Обергофі пройдуться класичні естафети. 19 лютого ЧС-2023 з біатлону завершиться масстартами.

Нагадаємо, 14 та 15 лютого на ЧС з біатлону відбулися чоловічі та жіночі індивідуальні гонки. Переможцем серед чоловіків став норвежець Йоганнес Бьо. Українець Артем Тищенко став 12-м. Серед жінок першою стала шведка Ганна Еберг, українка Юлія Джима увійшла у топ-40.