ЧС з біатлону: Переможницею в індивідуальній гонці стала шведка Еберг, Джима – у топ-40

В Обергофі (Німеччина) завершився один з етапів чемпіонату світу з біатлону — жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогла у цих змаганнях шведка Ганна Еберг зі Швеції, яка подолала дистанцію за 43 хвилини 36,1 секунди (1 хвилина штрафу).

Друге місце посіла співвітчизниця чемпіонки Лінн Перссон, яка пройшла трасу без промахів (+10,3 секунди), замкнула трійку лідерів італійка Ліза Віттоцці (1 хвилина штрафу; +28,0 секунди).

Кращою серед українок стала Юлія Джима, яка із 5-ма промахами показала 40-й результат (+5.45,5).

Інші дві українки, Любов Кип'яченкова та Анна Кривонос, посіли 82-е та 85-е місця відповідно.

На старт змагань не вийшла Анастасія Меркушина, її планують виставити на сінгл мікст.

Загалом до заявки потрапило 94 біатлоністки.

16 лютого в Обергофі відбудеться одиночна змішана естафета. Триватиме ЧС-2023 з біатлону до 19 лютого.