ЧС-2023 з хокею: Молодіжна збірна України вирвала перемогу в Італії

Молодіжна збірна України з хокею в овертаймі здобула перемогу над командою Італії у третьому турі групового етапу Дивізіону 1B чемпіонату світу-2023 – 5:4.

Синьо-жовті швидко пропустили, однак у першому періоді швидко реабілітувалися завдяки Іллі Криклію. У другому відрізку поєдинку для підопічних Андрія Срюбка було справжнє випробування. Італійці закинули три шайби за п’ять хвилин та повели 4:1.

Наша збірна не опустила руки, а здійснили вражаючий камбек. Микиті Сидоренко вдалося скоротити розрив до мінімуму, а в овертаймі він став автором переможної шайби. Також варто відзначити внесок у тріумф двох його одноклубників по «Дніпру» – згаданого Криклі та Сергія Стецюри.

ЧС-2023 U-20. Блед, Словенія. Дивізіон 1B, 3-й тур

• Україна – Італія – 5:4 ОТ (1:1, 1:3, 2:0, 1:0).

Ця перемога в овертаймі дозволила синьо-жовтим набрати 8 очок. У своїй групі українці йдуть другими, на 1 очко відстаючи від господарів – молодіжної збірної Словенії. Тільки перше місце у групі дозволить українцям підвищитись у класі.

Нагадаємо, у двох перших турах Україна U-20 здобула дві перемоги з однаковим рахунком 5:1 – над Польщею та Естонією.

15 грудня українська молодіжка зустрінеться з Хорватією, а 17 грудня – з молодіжною збірною Словенії.