Черкаські Мавпи стали першими півфіналістами Суперліги

Першим півфіналістом Суперліги став БК «Черкаські Мавпи», які на рідному майданчику знову обіграли «Запоріжжя» – 82:67. У першому чвертьфінальному матчі плей-оф команда вирвала перемогу з рахунком 90:81.

Боротьба була рівною впродовж більшої частини гри, проте в останній вирішальній чверті господарі зробили ривок, вигравши з рахунком 29:14.

Найрезультативнішим баскетболістом матчу став Ерік Бун з «Черкаських Мавп», який набрав 23 очки, зробив 4 підбирання та 6 передач.

Суперліга. Плей-оф. Чвертьфінал. 2-й матч

• Черкаські Мавпи – Запоріжжя – 82:67 (12:13, 22:22, 19:18, 29:14).

Відомо також, що БК «Рівне» виграв стартовий матч плей-оф, здолавши «Старий Луцьк» з рахунком 92:68, а «Дніпро» здобув перемогу на домашньому майданчику над львівською Політехнікою-Галичиною з рахунком 97:53.

У півфіналі «Черкаські Мавпи» зіграють з переможцем пари «Дніпро» – «Політехніка-Галичина» (1:0 у серії).