Чемпіоном Євроліги-2022/23 став Реал

Іспанський «Реал» у фіналі Євроліги-2022/23 переміг грецький «Олімпіакос» та став чемпіоном Євроліги-2022/23.

Перша чверть поєдинку закінчився на рахунок грецького клубу (24:17), а у другій 10-хвилинці мадридці повернулися у гру і на велику перерву пішли за рівного рахунку з суперниками – 45:45.

У третій чверті «Олімпіакос» здобув перевагу у чотири очки – 63:59. У заключному відрізку гри грецький колектив вів гру, але на останній хвилині «Реал» відігрався і здобув перемогу завдяки точному кидку Серхіо Люля – 79:78.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став форвард «Олімпіакоса» Александр Везенков – 29 очок, а у складі іспанців Серхіо Родрігес (15 очок та 9 передач) та Волтер Тавареш (13 очок та 10 підбирань), який до того ж став MVP Фіналу чотирьох.

Баскетбол. Євроліга. Фінал чотирьох. Фінал

• Олімпіакос – Реал – 78:79 (24:17, 21:18, 18:14, 15:20)/

Для «Реалу» ця перемога у Євролізі вже 11-та. В активі греків залишилося три титули.

У матчі за третє місце Євроліги «Монако» переміг «Басрелону» – 78:66.