Челсі розгромив Мідлсбро і пробився до фіналу Кубка англійської ліги

«Челсі» у матчі-відповіді півфіналу Кубка англійської ліги розгромно обіграв «Мідлсбро» – 6:1.

Ще до перерви «Сині» забили чотири м’ячі. Спершу Джонатан Хаусон забив у свої ворота, а далі голами відзначилися Енцо Фернандес, Аксель Дісасі та Коул Палмер.

У другому таймі лондонці додали ще два голи – завдяки Ноні Мадуеке, а також дублю від Палмера. Форвард Мідлсбро Морган Роджерс відіграв один м’яч наприкінці поєдинку.

Зазначимо, що український вінгер Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі «Челсі». Михайло заробив жовту картку та був замінений у перерві.

Кубок англійської ліги. Півфінал. Матч-відповідь

• Челсі – Мідлсбро – 6:1 (4:0)

Нагадаємо, у першому півфіналі Мідлсбро виграв із рахунком 1:0. За підсумками двох зустрічей у фінал пройшли «Сині».

Другий фіналіст визначиться після матчу «Фулгем» – «Ліверпуль» 24 січня. Перший поєдинок виграли «Червоні» з рахунком 2:1. Фінал відбудеться 25 лютого.