Будівельник вдруге обіграв Бріндізі в Кубку Європи ФІБА

Київський «Будівельник» здобув третю перемогу в основному раунді Кубка Європи ФІБА, обігравши італійський «Бріндізі» в номінальному домашньому матчі в Італії. Гра закінчилася з рахунком — 93:83.

Про це повідомляє ФБУ.

Кияни вдало почали матч, повівши 16:6, але після тайм-ауту італійці вийшли вперед 18:15, зрештою вигравши першу чверть +4. Однак у другій десятихвилинці після рівних перших хвилин, кінцівку набагато краще провів «Будівельник», вигравши першу половину 45:35.

Майже всю третю чверть українці впевнено вели +10-15, але чергова невдала кінцівка коштувала цієї переваги. +4 очки перед останньою десятихвилинкою обіцяли нервову кінцівку і перша половина четвертої чверті такою і вийшла. Але «Будівельник» витримав тиск, зіграв на характері в певні моменти і за 4 хвилини до кінця гри повів +10. У підсумку українська команда спокійно довела гру до перемоги.

Кубок Європи ФІБА. Груповий раунд, 4-й тур. Веролі, Італія. Арена Pala Coccia

• Будівельник — Бріндізі — 93:83 (23:27, 22:8, 22:28, 26:20).

Зазначимо, що після чотирьох матчів та трьох перемог, кияни опинилися на другій сходинці у таблиці групи F:

• Калев —7
  • Будівельник — 7
  • Бріндізі — 6
  • Гронінген — 4.

Наступна гра команди Валерія Плеханова відбудеться в Естонії 23 листопада проти Калева/Крамо, який впевнено переграв Гронінген — 94:41.