Бостон пройшов Маямі, Кліпперс програли Далласу у матчі плей-оф НБА

У ніч на 2 травня відбулися два матчі першого раунду плей-оф Національної баскетбольної асоціації (НБА).

В одному з протистоянь «Бостон Селтікс» на домашньому майданчику був кращим за «Маямі Хіт», перемігши у цьому матчі з рахунком 118:84 (серія: 4-1). Зауважимо, що український захисник Святослав Михайлюк провів на паркеті 9 хвилин 41 секунду, зробив 1 підбір та віддав 1 передачу. Найбільший внесок у перемогу бостонців зробили Джейлен Браунд (25 очок, 6 підбирань, 2 очки) та Деррік Уайт (25+5+2).

У іншій грі «Даллас Маверікс» з 35-а очками Луки Дончича (7 підбирань та 10 передач) завдав поразки «Лос-Анджелес Кліпперс» (123:93) і вийшов уперед у серії (3-2). У клубу з Лос-Анджелесу 15 очок набрав Пол Джордж. Додамо, що у складі каліфорнійців матч провалив Джеймс Харден, який набрав 7 очок і допустив 4 втрати за 32 хвилини.

НБА. Плей-оф. 1/8 фіналу

• Бостон Селтікс – Маямі Хіт – 118:84 (41:23, 27:23, 30:20, 20:18).

Рахунок у серії: 4-1.

• Лос-Анджелес Кліпперс – Даллас Маверікс – 93:123 (24:25, 22:31, 23:33, 24:34).

Рахунок у серії: 3-2.