Бостон Михайлюка обіграв Голден Стейт у регулярному чемпіонаті НБА

У ніч проти 4 березня у регулярному чемпіонаті НБА відбулося вісім матчів. В одному з них «Бостон Селтікс» розгромно обіграв «Голден Стейт Ворріорз» – 140:88.

Зазначимо, що перемога з рахунком 140:88 стала третьою в історії клубу з Бостона за підсумковою різницею. «Селтікс» встановив рекорд НБА, здобувши третю перемогу в сезоні з різницею в 50 або більше очок, а також продовжив переможну серію до 11 матчів.

Бостонці лідирували з рекордною для клубу різницею в 44 очки на більшу перерву і збільшили її до 51 на початку третьої чверті, після чого головний тренер Джо Маззулла почав використовувати резервістів до кінця матчу.

В останніх 11 зустрічах «Селтікс» обігравав опонентів із середньою різницею в 22.1 очка, що є найкращим показником для серії з 10 і більше перемог протягом одного сезону в історії НБА.

Для українського захисника «Бостона» Святослава Михайлюка, це був один з найкращих матчів сезону. На його рахунку – вісім очок, чотири підбирання, два асисти та одне перехоплення за майже 20 хвилин на майданчику.

Результати матчів НБА. 4 березня 2024 року

• Даллас Маверікс – Філадельфія 76ерс – 116:120 (22:32, 29:24, 25:34, 40:30)
  • Міннесота Тімбервулвз – Лос-Анджелес Кліпперс – 88:89 (30:18, 16:31, 22:18, 20:22)
  • Бостон Селтікс – Голден Стейт Ворріорз – 140:88 (44:22, 38:16, 33:24, 25:26)
  • Орландо Меджик – Детройт Пістонс – 113:91 (31:27, 28:23, 30:21, 24:20)
  • Торонто Репторз – Шарлотт Хорнетс – 111:106 (27:29, 26:19, 30:27, 29:31)
  • Клівленд Кавальєрс – Нью-Йорк Нікс – 98:107 (19:28, 34:23, 25:36, 20:20)
  • Сан-Антоніо Сперс – Індіана Пейсерз – 117:105 (26:16, 26:32, 34:29, 31:28)
  • Фінікс Санз – Оклахома-Сіті Тандер – 110:118 (24:28, 28:38, 33:23, 25:29).