Боруссія Д обіграв ПСЖ у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

Французький «Парі Сен-Жермен» на виїзді з мінімальним рахунком поступився німецькому «Боруссії Д» у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів – 0:1.

«Джмелі» забили на 36-й хвилині прицільним ударом Нікласа Фюллькруга. На початку другого тайму парижани мали момент для голу, проте після ударів Кіліана Мбаппе та Ашрафа Хакімі мʼяч влучив у штангу.

До кінця протистояння команда Луїса Енріке створила ще декілька моментів, але зрівняти рахунок їм не вдалося.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу

• Боруссія Д – ПСЖ – 1:0 (1:0).

Матч-відповідь між ПСЖ та «Боруссією Д» відбудеться у Франції 7 травня. Ще один фіналіст Ліги чемпіонів визначиться у протистоянні «Баварії» та «Реала» (перший поєдинок завершився з рахунком 2:2).

Нагадаємо, ПСЖ достроково став чемпіоном Франції-2023/24, вигравши титул в 12-й раз в історії. «Боруссія» посідає п’яте місце у Бундеслізі.