Біатлон: Джима увійшла у топ-10 у спринті на ЧС-2023 серед військових

У Бодені (Швеція) відбувся жіночий спринт на чемпіонаті світу з біатлону серед військових. Перемогу  у змаганнях виборола Ліза Хаузер з Австрії.

Австрійка стала однією з двох учасниць гонки, які не заходили на штрафні кола й на фініші змогла втримати перевагу над найближчими суперницями у 40 секунд.

Друге місце посіла француженка Паула Боте, яка на фінішу випередила свою співвітчизницю Лу Жанмонно.

Серед українських біатлоністок найкращою стала Юлія Джима. Вона з одним колом штрафу після стійки показала дев’ятий час. Це найкращий результат наших спортсменів у особистих гонках чемпіонату.

Також по одній помилці припустилися Анна Кривонос та Надія Бєлкіна, які фінішували 16-ю а 23-ю відповідно. Ще одна українка Валерія Дмитренко стала 31-ю (два промахи).

Нагадаємо, у чоловічому спринті одразу троє українців закінчили гонку в топ-15: Богдан Цимбал (11-та позиція), Артем Прима (12-та), Денис Насико (14-та).