Белінда Бенчич не зіграє проти збірної України у Кубку Біллі Джин Кінг
Перша ракетка Швейцарії Белінда Бенчич відмовилася брати участь у Кубку Біллі Джин Кінг наступного тижня.
Про це тенісистка написала в Instagram.
«Усім привіт! Я хотіла повідомити вам, що, на жаль, мені довелося прийняти важке рішення – знятися з матчу Кубка Біллі Джин Кінг наступного тижня в Польщі.
Моєму тілу потрібно трохи відпочинку і відновлення після останніх кількох місяців, які забрали у мене більше сил, ніж я спочатку очікувала і планувала.
Приймати такі рішення - ніколи не просто. Немає нічого важливішого для мене, ніж представляти Швейцарію, і я можу вас запевнити, що буду готова зіграти в наступному матчі!
Бажаю дівчатам величезної удачі наступного тижня - я буду підтримувати вас здалеку!», – зазначила Бенчич.
Наразі невідомо, хто буде викликаний до складу збірної Швейцарії замість Бенчич.
Нагадаємо, раніше про свою відмову від виступу у командному турнірі оголосила друга ракетка світу Іга Швьонтек.
10 квітня у рамках у Радомі (Польща) Швейцарія зіграє з Польщею, а наступні два дні на корт виходитиме збірна України – проти Польщі та Швейцарії відповідно.