Баскетбол: Завершився регулярний чемпіонат у жіночій Суперлізі

У жіночій Суперлізі з баскетболу завершився регулярний чемпіонат. За його підсумками визначились чотири команди, які розігрують звання чемпіонки України у Фіналі чотирьох.

Загалом учасницями Суперліги у сезоні 2023/24 стали шість команд. У регулярному чемпіонаті кожна з них провела по 20 матчів.

Як минув регулярний чемпіонат Суперліги

Виграв «регулярку» чинний чемпіон Суперліги «Франківськ-Прикарпаття», здобувши 18 перемог. Другим став «Київ-Баскет», який стартував з 14 перемог поспіль.

Також до Фіналу чотирьох пробились одеський «ІнтерХім-СДЮШОР» та «Рівне-ОШВСМ». Останнє місце у чемпіонаті посіло київське «Динамо-УДУ».

Підсумкова турнірна таблиця жіночої Суперліги 2023/24

• Франківськ-Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 18 перемог (20 матчів)
  • Київ-Баскет (Київ) – 16 (20)
  • ІнтерХім-СДЮШОР (Одеса) – 10 (20)
  • Рівне-ОШВСМ (Рівне) – 9 (20)
  • Вінниця-Медуніверситет (Вінниця) – 5 (20)
  • Динамо-УДУ (Київ) – 2 (20).

Фінал чотирьох жіночої Суперліги відбудеться 30-31 березня у київському Палаці спорту «Венето». 30 березня пройдуть півфінали «Франківськ-Прикарпаття» – «Рівне-ОШВСМ» та «Київ-Баскет» – «ІнтерХім».

Переможці півфінальних матчів у неділю, 31 березня, розіграють «золото» чемпіонату України, а команди, що програють, визначать володарок бронзових нагород першості.