Барком-Кажани перервали серію з п'яти поразок у Плюс Лізі

Львівські «Барком-Кажани» вибороли сьому перемогу в поточному розіграші польської Плюс-ліги з волейболу, обігравши «Люблін». Для команд цей матч став другим у цьому сезоні.

Про це повідомляє Суспільне.

Так, у перших двох партіях поточна різниця в рахунку становила не більше чотирьох очок. У підсумку, перший сет львівʼяни виграли з різницею плюс 3, другий — плюс 4.

На початку третього сету суперникам вдалася серія з п'яти виграних очок поспіль, що згодом розвинулася й до найбільшої в матчі різниці у шість пунктів. Відновити паритет номінальним господарям вдалося ще до екватора партії — 10:10.

Ключовим епізодом останнього сету стала серія «Кажанів» з семи набраних очок поспіль, яка дозволила команді Крастіньша перехопити ініціативу та довести зустріч до перемоги у трьох сетах (різниця в заключному сеті — плюс 5).

Зазначається, що найрезультативнішим волейболістом у складі обох команд став діагональний збірної України Василь Тупчій — 17 очок.

Плюс-ліга. 27-й тур

• Барком-Кажани (Україна) — Люблін — 3:0 (25:22, 25:21, 25:20).

Нагадаємо, у турнірній таблиці «Кажани» за підсумками туру посідають 13-те місце.

Турнірна таблиця

1. Жешув — 62 очки (26 матчів), +42 (різниця сетів)

2. Ястржембскі — 61 (26), +42

3. Заверцє — 60 (27), +35

...

12. Катовіце — 32 (27), -16

13. Барком-Кажани — 27 (28), -28

14. Купрум — 25 (27), -29.

Нагадаємо, у першому колі «регулярки» наприкінці листопада 2022 року українці з рахунком 0:3 поступилися полякам з рахунком.