Барком-Кажани розпочали 2024 рік з поразки у чемпіонаті Польщі

Львівські «Барком-Кажани» зазнали поразки від «Чарні Радом» у 14-му турі чемпіонаті Польщі з волейболу.

Перший сет розпочався за рівної боротьби команд, але у другій половині волейболісти суперники українців заволоділи ініціативою та завершили партію з перевагою у шість очок – 25:19.

Другу партію польські волейболісти провели за власної ініціативи. На початку сету «Чарні Радом» вийшли вперед з рахунком 8:2, а завершив сет з різницею +11 очок – 25:14.

У третьому сеті волейболісти «Барком-Кажани» нав'язали боротьбу суперникам. Всередині партії «Чарні Радом» скоротив відставання та навіть зрівняв рахунок (18:18), але до її завершення львів'яни здобули перевагу у чотири очки – 25:21.

Вирішальний сет розпочався з того, що підопічні Крастіньша вийшли вперед з перевагою у три очки, однак поступово суперники відіграли відставання. Поляки вийшли вперед та завершили четвертий сет з перевагою у сім очок – 25:18.

Плюс-ліга. 14-й тур

• Чарні Радом – Барком-Кажани – 3:1 (25:19, 25:14, 21:25, 25:18).

Після цієї поразки «Барком-Кажани» посідають 12-те місце в турнірній таблиці Плюс-ліги. Наступний матч львів'яни зіграють у чемпіонаті Польщі проти «Скра» із Белхатува 5 січня.