Байндл обіграла суперницю на турнірі ITF у Празі

Українська тенісистка Катерина Байндл пробилася до чвертьфіналу турніру ITF W75 у Празі (Чехія).

У другому колі змагань українка у трьох сетах обіграла румунку Андреа Міту. Матч тривав 2 години 40 хвилин.

Перший сет розпочався для Катерини невдачею на своїй подачі та завершився поразкою 4:6. Потім нашій тенісистці вдалося взяти реванш з аналогічним рахунком. Суперниця відчайдушно чинила опір, але в десятому геймі її суперниці вдалося з четвертої спроби реалізувати брейк-пойнт, а заразом і сетбол.

У вирішальній партії перший гейм чужої подачі взяла румунка, але потім Байндл «зламала» гру – зробила рахунок 4:1, потім 5:2. Подальше залишалося справою техніки.

ITF W75. Прага (Чехія). Друге коло

• Андреа Міту (Румунія) – Катерина Байндл (Україна, 5) – 1:2 (6:4, 4:6, 3:6).

Нагадаємо, у першому колі чеського турніру Катерина розправилася з «нейтральною» тенісисткою Мариною Мельниковою. У чвертьфіналу українка зустрінеться з переможницею дуелі Домініка Салкова (Чехія, 4) – Джеймі Форліс (Австралія).