Australian Open-2024: Ястремська вперше у карʼєрі зіграє у півфіналі чемпіонату

Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше у карʼєрі зіграє у 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії, який триває у Мельбурні.

У чвертьфінальній стадії українка здолала Лінду Носкову з Чехії. У стартовому сеті Ястремська першою програла свою подачу (1:2), але тут же повернула брейк. Ще один брейк Даяна зробила у восьмому геймі, після чого успішно подала на сет, відігравши один брейк-поїнт.

У другому сеті Ястремська один раз взяла подачу чеської тенісистки в сьомому геймі та довела поєдинок до перемоги.

Australian Open – Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Чвертьфінал

• Даяна Ястремська (Україна, Q) – Лінда Носкова (Чехія) – 6:3, 6:4

Для Ястремської ця перемога є восьмою поспіль на цьому турнірі. Стартувала наша тенісистка у відбірковій сітці.

Зазначимо, що українка стала першим гравцем із кваліфікації, кому вдалося дійти до півфіналу Australian Open, після австралійки Крістін Дорі, яка зробила це 1978 року. Загалом це п'ятий випадок в історії, коли тенісистка з кваліфікації дійшла до півфіналу «мейджора».

Даяна стала першою українською тенісисткою, яка дійшла до півфіналу в Мельбурні, і другою після Еліни Світоліної у півфіналі турніру Grand Slam.

За місце у фіналі українка зіграє з переможницею матчу Анна Калинська (-) – Чжен Ціньвень (Китай, 12). Другою пару півфіналу стали Коко Гофф (США) та Аріна Соболенко.