Атлетіко переміг Боруссію Д, ПСЖ поступився Барселоні: як пройшли чвертьфінальні матчі ЛЧ

Відбулося ще два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.  В одному іспанський ФК «Атлетіко» на своєму полі здолав німецьку «Боруссію Д» (2:1), а в іншому іспанська «Барселона» на виїзді завдала поразки французькому «Парі Сен-Жермен» (3:2).

Атлетіко – Боруссія Д: як пройшов матч

Перший чвертьфінальній матч ЛЧ виявився вдалим для «Атлетіко».

Вже на 4-й хвилині зустрічі Родріго Де Пауль, скориставшись помилкою суперників, вивів іспанців вперед. У середині першого тайму Самуел Ліно (32) збільшив перевагу мадридської команди.

Ближче до кінця зустрічі Себастьєн Алле (81) скоротив відставання в рахунку, але на більше німецької команди не вистачило.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перший матч

• Атлетіко – Боруссія Д – 2:1 (2:0)

Матч-відповідь між  «Атлетіко» та  «Боруссією» пройде 16 квітня у Дортмунді. Початок – о 22:00 за Києвом.

Барселона – ПСЖ: як пройшов матч

«Барселона» вийшла вперед у першому таймі, завдяки зусиллям Рафіньї (37). Після перерви команди влаштували гольовий трилер, забивши ще чотири м’ячі на двох.

У другому таймі парижани відігралися й вийшли вперед – голи забили Усман Дембеле (48),  та Вітінья (51). Однак іспанці зрівняли рахунок – Рафінья (62) оформив дубль після пасу Педрі. Згодом Андреас Крістенсен (77) знову вивів гостей вперед.

Ліга чемпіонів. Чвертьфінал. Перший матч

• ПСЖ – Барселона – 2:3 (0:1).

Матч-відповідь відбудеться в Барселоні 16 квітня.

Нагадаємо, раніше свої перші чвертьфінальні матчі внічию відіграли «Арсенал» та «Реал» проти «Баварії» та «Манчестер Сіті» відповідно. Другі поєдинки відбудуться 17 квітня о 22:00.