Алькарас переміг Зверєва у фіналі Ролан Гаррос

Іспанський тенісист Карлос Алькарас став переможцем Відкритого чемпіонату Франції. У фіналі турніру він переміг Олександра Зверєва з Німеччини.

Перша партія залишилася за Карлосом, оданк другу забрав Олександр, вигравши п’ять геймів поспіль. У третьому сеті Алькарас повів 5:2, але знову програв п’ять геймів поспіль.

У четвертому сеті іспанець повернув собі впевненість, розгромивши суперника. У вирішальній партії Алькарас зробив два брейки і не дозволив Зверєву їх відіграти.

Roland Garros – Grand Slam. Париж (Франція). Одиночний розряд. Фінал

• Карлос Алькарас (Іспанія, 3) – Олександр Зверєв (Німеччина, 4) – 6:3, 2:6, 5:7, 6:1, 6:2.

Алькарас вдруге цього року переміг Звєрєва і зрівняв рахунок в очному протистоянні: 5-5. Іспанський тенісист виграв другий матч поспіль на цьому турнірі, відігравшись з 1-2 по сетах.

21-річний іспанець втретє зіграв у фіналі турніру Grand Slam і здобув третю перемогу.

Олександр Зверєв вдруге зіграв у фіналі турніру Grand Slam і вдруге програв. У 2020 році німецький тенісист не зумів обіграти Домініка Тіма у фіналі US Open, лідируючи 2-0 за сетами. За підсумками турніру в Парижі Зверєв залишиться четвертою ракеткою світу.