Бонус
uk language logoУкр
 • ru language logoРосійська
 • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Букмекерська контора 1Win (1Він)

Рейтинг
4
Відгуки
0
Cкарги
0/0/0/0

Переваги і недоліки

Плюси

 • Велика лінія на спортивні події.
 • Миттєве поповнення рахунку і виведення коштів.
 • Відсутність комісії за поповнення і вивід.
 • Якісний мобільний додаток.

Мінуси

 • Не найвигідніші коефіцієнти.
 • Мала кількість способів поповнення і виведення.
 • Відсутність лінії на політичні або суспільні події.

Надійність

Першочерговим критерієм вибору будь-якої букмекерської контори є її надійність. Довіра до букмекера вкрай важлива. Якщо організація не має необхідних дозволів на гральну діяльність, ви ризикуєте втратити свої гроші. Довести що-небудь в таких випадках практично неможливо. На офіційному сайті букмекерської контори 1win інформація про оператора і ліцензію присутня, але не все так добре, як хотілося б.

Офіційний сайт 1win управляється юридичною особою MFI INVESTMENTS LIMITED. Компанія була заснована на Кіпрі – офшорній юрисдикції з хорошою репутацією. Тому реєстрація компанії в принципі сумнівів не викликає. Реєстраційний номер юридичної особи HE386738, юридична адреса компанії – 3, Chytron Street, Flat/Office 301, P.C. 1075 Nicosia, Cyprus.

До ліцензії контори букмекерської контори 1Win питань більше. Вона була отримана в офшорній юрисдикції Кюрасао. Ця територія вважається ненадійною, вона не обмінюється податковою інформацією та не розкриває власників гральних компаній. Номер ліцензії – 8048/JAZ2018-040, документ був виданий керуючій компанії 1Win в 2018 році.

Також у компанії є платіжний оператор. Він теж носить назву MFI INVESTMENTS LIMITED, але зареєстрований на території Кюрасао. Номер компанії 147039, юридична адреса – Heelsumstraat 51 Curacao, CW.

На території України компанія дозволів не отримувала. Однак ліцензування букмекерських контор в нашій країні було введено недавно, тому цілком можливо, що через кілька місяців у організації з'являться необхідні документи. На сьогоднішній день сайт 1він.бет на території України заблокований, тому щоб працювати з конторою, вам доведеться скористатися робочим дзеркалом 1Win.

Офшорна ліцензія букмекерської контори – це значний недолік, однак компанію «рятує» непогана репутація. Про 1Win відгуки хороші, тому контору можна вважати відносно надійною. Однак за надійність цієї організації не можна поставити оцінку вище «четвірки».

Бонусна програма 1Win

На 1Win бонуси представлені не дуже широко, але користувачам є з чого вибрати. Звертаємо увагу: всі умови спеціальних пропозицій вказані в російських рублях. Якщо ваш рахунок відкритий в гривні, доларах або євро, сайт 1Він автоматично виконає перерахунок за курсом.

Компанія пропонує клієнтам бонус за перше поповнення рахунку в розмірі 200%. Для того щоб скористатися акцією, необхідно пройти процедуру повної реєстрації 1Win (по електронній пошті) і поповнити рахунок. Максимальна сума поповнення для отримання бонусу становить 50 000 рублів або еквівалент по курсу.

Однак бонусні кошти потрібно відігравати. Вони зараховуються на окремий бонусний рахунок, який ви можете контролювати на сайті або в додатку 1Win. Після того як ви робите виграшну ставку, на ваш основний рахунок з бонусного зараховується сума, еквівалентна 5% від виграшу. Цими грошима ви зможете розпоряджатися відразу.

Також на офіційному сайті 1Він.бет доступний бонус на експреси. Він залежить від того, яку кількість подій ви зберете в експресі. Букмекер пропонує наступні умови:

 • 5 подій - 7%
 • 6 подій - 8%
 • 7 подій - 9%
 • 8 подій - 10%
 • 9 подій - 11%
 • 10 подій - 12%
 • 11+ подій - 15%

Для того щоб скористатися пропозицією, необхідно зібрати експрес з 5 і більше подій, коефіцієнт кожного з них повинен бути не менше 1.3. У разі виграшу ставки, 1Win нарахує бонус до підсумкового виграшу. Наприклад, ви зібрали експрес з 8 подій, і сума виграшу складе 20 000 рублів, компанія спише з бонусного рахунку і зарахує на основний 1000 рублів. Так буде відбуватися до тих пір, поки ви не відіграєте весь бонус.

Крім того, 1Він пропонує кожному букмекеру брати участь в програмі «Лідерборд». Щоб стати її учасником, необхідно робити ставки типу «ординар» або «експрес» з коефіцієнтом не менше 1.6. Гравці, які виграють найбільше ставок за день або за тиждень, отримають грошові призи на рахунок. Однак сума винагород на офіційному сайті 1Він не вказана.

Служба підтримки

Технічна підтримка важлива для будь-якої компанії, а для букмекерської контори це особливо важливо. Служба підтримки допомагає користувачам вирішити проблеми, пов'язані з процесом ставок або висновком грошових коштів. Оперативність і якість роботи – ключові критерії, які потрібно врахувати при виборі компанії з гарною службою технічної підтримки.

Служба технічної підтримки на сайті 1 Він працює досить якісно. Користувачі відзначають, що компанія дійсно допомагає вирішити проблеми. Фахівці відповідають відносно швидко, середній час очікування відповіді становить 8 хвилин. У завантажені моменти час очікування може збільшитися. Служба технічної підтримки працює в режимі 24/7.

Компанія надає три основних способи зв'язку. Перший – форма на офіційному сайті 1 Він. Щоб скористатися формою, вхід в 1Win виконувати не потрібно. Також з представниками техпідтримки можна зв'язатися по телефону. Міжнародний номер – 8 (800) 301 77 89. Також ви можете звернутися до сапорту за адресою електронної пошти – [email protected].

Коефіцієнти 1Win

Коефіцієнти в букмекерській конторі не можна назвати високими. За цим показником компанія поступається багатьом конкурентам. Розглянемо кілька прикладів коефіцієнтів для ставок на спорт 1Win.

Перший приклад – поєдинок чемпіонату України з футболу між клубами «Динамо» Київ та «Десна» Чернігів. На перемогу киян букмекерська контора пропонує коефіцієнт на рівні всього 1.43. На тріумф їх суперників коефіцієнт становить 6.87. Нічийний результат букмекер оцінив в 4.82. Фора +1.25 на «Десну» оцінюється в 1.85, а -1.25 на «Динамо» – в 1.86. Базовий тотал на гру встановлений на рівні 2.5. Ставка «Тотал більше» йде за коефіцієнтом 1.63, а «Тотал менше» – 2.3.


Також розглянемо і інший приклад – поєдинок Національної Баскетбольної Асоціації між командами «Денвер Наггетс» і «Лос-Анджелес Кліпперс». Фаворитом зустрічі вважаються «Кліпперс», їх тріумф оцінений букмекерів 1Win в 1.29. Перемога «Наггетс» оцінюється в 4.16. Тотал матчу встановлений на рівні 221.5 очки. Ставка на «Тотал більше» йде за коефіцієнтом 1.94, на «Тотал менше» – 1.87. Базова фора становить 7.5 очок. Фора +7.5 на «Наггетс» оцінена в 1.94, а фора -7.5 на «Кліпперс» - в 1.8.


В цілому, коефіцієнти букмекерської контори 1Win не вражають. Показники у конкурентів вище. Компанія за рівнем коефіцієнтів поступається навіть найбільшим організаціям на ринку ставок, у яких коефіцієнти, як правило, досить низькі. Тому якщо ви виберете цю букмекерську контору, вам доведеться змиритися з не найпривабливішими умовами.

Вибір ставок

Лінія букмекера також є одним з найважливіших критеріїв вибору. Чим більше варіантів пропонує букмекер, тим більше можливостей у вас для того, щоб зробити впевнені ставки. Букмекерська контора 1Win пропонує досить широку лінію на спортивні події в світі. Тут ви знайдете найрізноманітніші види спорту. Зокрема, у цього букмекера ви можете зробити ставки на події зі світу:

 • Футболу.
 • Баскетболу.
 • Волейболу.
 • Тенісу.
 • Хокею.
 • Гандболу.
 • Боксу.
 • Авто/мотоспорту.
 • Американського футболу.
 • Снукеру.
 • Бейсболу і т.д.

Загальна кількість спортивних дисциплін, на які ви можете зробити ставки в 1 Він, становить 17. До них потрібно додати і кіберспортивні дисципліни. Зокрема, на сайті і в додатку 1Він ви можете поставити на поєдинки в CS:GO, Dota 2, League of Legends, Starcraft, Overwatch і Rainbow Six.

Недоліком лінії на 1Win можна вважати відсутність подій на неспортивні події. Зокрема, тут ви не зможете зробити ставки на політику, економіку або життя зірок. Та й киберспортивних дисциплін в цій букмекерській конторі замало. Однак в цілому лінія ставок на спорт 1Win заслуговує твердої «четвірки».

Виведення коштів

Букмекерська контора 1Win пропонує дуже обмежену кількість способів поповнення рахунку для українців. Зокрема, ви можете скористатися тільки банківськими картами Visa та Mastercard. Компанія не приймає до оплати грошові кошти з електронних платіжних систем. Також тут не можна використовувати для введення і виведення коштів криптовалюти.

Однак у 1Win є і важливий плюс – велика кількість підтримуваних валют рахунку. У список входять:

 • USD.
 • EUR.
 • RUB.
 • UAH.
 • AZN.
 • AUD.
 • AMD.
 • BGN.
 • BRL та інші.

Мінімальна сума поповнення в 1Win становить 250 гривень, 10 USD або еквівалент. Зарахування коштів здійснюється миттєво. Комісія за поповнення і виведення грошей у цього букмекера відсутня.

На жаль, способів введення і виведення коштів в цій компанії недостатньо для комфортної роботи. З огляду на популярність електронних гаманців в сучасному світі, їх відсутність в букмекерській конторі є серйозним недоліком. Крім того, недоліком є

і відсутність підтримки криптовалют. Компанії варто вирішити ці проблеми, щоб вважатися великою букмекерською конторою.


Про букмекера

Букмекерська контора 1Win веде свою діяльність з 2016 року. Раніше ця компанія була відома під брендом Firstbet, проте в 2018 році провела ребрендинг і тепер пропонує послуги під своїм актуальною назвою. Букмекерська контора управляється організацією MFI INVESTMENTS LIMITED, яка зареєстрована на Кіпрі. Також у букмекерської контори є і окремий оператор платежів, їм є дочірня компанія MFI, зареєстрована на Кюрасао.

Букмекерська контора 1Win пропонує клієнтам досить широкі можливості. Зокрема, користувачі тут можуть зробити ставки не тільки на спортивні події, а й спробувати удачу в віртуальному казино. Крім того, в букмекерській конторі доступні ТОТО, TV-ігри, віртуальний спорт.

1Win – стабільна букмекерська контора, яка постійно виплачує користувачам виграші. Користувачі у відгуках відзначають, що серйозних проблем з виведенням тут немає. Однак клієнти компанії звертають увагу на не найвигідніші коефіцієнти і на малу кількість способів поповнення рахунку і виведення грошових коштів. Також періодично виникають проблеми із зарахуванням грошей, іноді транзакції затримуються.

Як зробити ставку в 1Win

Для того щоб зробити ставку в букмекерській конторі 1Win, необхідно спочатку зареєструватися. Букмекерська контора пропонує три варіанти для створення облікового запису:

 • В 1 клік.
 • Через соціальні мережі.
 • По електронній пошті (повна реєстрація).

Якщо ви проходите процедуру повної реєстрації, необхідно вказати країну вашого резидентства, номер телефону, адресу електронної пошти та пароль. Також ви можете вказати промокод 1Bet, якщо він у вас є. Підтвердження реєстрації по електронній пошті не потрібне, верифікація також не потрібна.


Після реєстрації треба вибрати події, на які ви хочете поставити. Після того як ви зробите клік по коефіцієнту, подія відразу відобразиться в правій частині екрану, в меню «Купон». Тут ви можете вибрати тип ставки («ординар», «експрес», «система»), а також побачити загальний коефіцієнт. Далі залишається лише натиснути на кнопку «Зробити ставку», після чого вона буде прийнята.

Ліцензія 1Win

Букмекерська контора 1Win здійснює свою діяльність на підставі ліцензії, виданої в юрисдикції Кюрасао. Компанії було видано дозвіл на гральну діяльність під номером 8048/JAZ2018-040. Букмекерська контора отримала ліцензію в 2018 році. На даний момент у компанії немає ліцензії в Україні, проте є надія, що в найближчому майбутньому 1Win отримає всі необхідні дозволи і буде вести діяльність офіційно.

Мобільна версія і додаток

Мобільна версія сайту у букмекерської контори 1Win зроблена дуже гарно та зручно. Також у організації є досить якісний мобільний додаток. Компанія пропонує завантажити його на Android і iOS прямо з сайту – в AppStore і Google Play додатків цього букмекера немає. Додаток надає користувачам все ті ж можливості, що і офіційний сайт. Тут ви можете зробити ставку, поповнити рахунок або вивести кошти, зіграти в ігри, крім спортивних подій і т.д.

Плюси і мінуси 1Win

Букмекерська контора 1Win користується великою популярністю. У 1Він є кілька серйозних переваг, в тому числі:

 • Велика лінія на спортивні події.
 • Миттєве поповнення рахунку і виведення коштів.
 • Відсутність комісії за поповнення і вивід.
 • Якісний мобільний додаток.

Однак у букмекерської контори 1Win є і недоліки:

 • Не найвигідніші коефіцієнти.
 • Мала кількість способів поповнення і виведення.
 • Відсутність лінії на політичні або суспільні події.
ДепозитВиведення коштів
СумаЧасКомісіяСумаЧасКомісія
від 250 грн.1 - 5 хв.0%від 200 грн.1 - 5 хв.0%
від 250 грн.1 - 5 хв.0%від 200 грн.1 - 5 хв.0%

Ліцензія

Номер ліцензії

№8048/JAZ2018-040

Видана

Кюрасао

Дата видачі

-

Термін дії

-

Юридична інформація

Назва

MFI INVESTMENTS LIMITED

Адреса

3, Chytron Street, Flat/Office 301, P.C. 1075 Nicosia, Cyprus

ІПН

-

ОДРН

-

Служба підтримки

Номер телефону

8 (800) 301 77 89

Електронна пошта

[email protected]

Мобільні додатки

Залишити відгук

ID рахунка в закладі

Ваш відгук

Кількість символів:0/50

Cкарги
(0)