У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Реал внічию зіграв з Вільярреалом у матчі Прімери
Футбол
20.05.2024
10:08
Мадридський «Реал» у гостях внічию зіграв з «Вільярреалом» у протистоянні 37-го туру чемпіонату Іспанії – 4:4. Рахунок зустрічі на 14-й хвилині відкрив півзахисник «Бланкос» Арда Гюлер, пізніше Хоселу (30) забив другий м’яч гостей
Жирона гарантувала собі «бронзу» чемпіонату Іспанії
Футбол
20.05.2024
09:13
У матчі 37-го туру Прімери «Жирона» на виїзді перемогла «Валенсію» (3:1) і гарантувала собі бронзові нагороди. У першому таймі «Біло-червоні» вийшли вперед – після подачі вінгера Віктора Циганкова відзначився Савіо (32-а хвилина)
Циганков поза заявкою Жирони на матч з Атлетіко: що про це відомо
Футбол
12.04.2024
16:36
ФК «Жирона» оголосила заявку на матч 31-го туру іспанської Ла Ліги проти мадридського «Атлетіко», яка відбудеться 13 квітня. Відомо, що поза списком опинився український вінгер Віктор Циганков, який пропустить цей поєдинок через ушкодження литкового м'яза
Жирона у результативному матчі чемпіонату Іспанії поступилася Атлетіку
Футбол
20.02.2024
12:06
У матчі 25-го туру іспанської Прімери «Жирона» програла на виїзді «Атлетіку» – 2:3. Рахунок на 2-й хвилині зустрічі відкрив півзахисник «Атлетік» Беренгер, а після перерви український вінгер «Жирони» Віктор Циганков (49-а хвилина) зіграв на випередження після прострілу Івана Мартіна
Атлетіко поступився Атлетіку у першому матчі півфіналу Кубка Іспанії
Футбол
08.02.2024
10:09
Мадридський ФК «Атлетіко» на своєму полі зазнав поразки від «Атлетік» з Більбао у першому матчі 1/2 фіналу Кубка Короля – 0:1. На 25-й хвилині зустрічі Алекс Беренгер вивів гостей вперед, реалізувавши пенальті
Кубок Іспанії: Атлетік у додатковий час переміг Барселону у чвертьфіналу турніру
Футбол
25.01.2024
10:48
«Барселона» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії на виїзді зазнала поразки від «Атлетіку» у додатковий час – 2:4 На першій хвилині зустрічі господарі відзначилися голомо Гірка Гурусета, проте ще до перерви каталонці вийшли вперед завдяки точним ударам Роберта Левандовські та Ламіна Ямала
Реал поступився Атлетіко та вилетів з Кубка Іспанії
Футбол
19.01.2024
10:14
«Атлетіко» на своєму стадіоні у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії обіграв «Реал Мадрид» з рахунком 4:2. Команди обмінялися голами наприкінці першого тайму. У складі «Атлетіко» відзначився Самуел Ліно (39 хвилина), проте перед перервою «Реал» зрівняв рахунок завдяки автоголу Яна Облака (45+1)
Кубок Іспанії: Жирона з Циганковим обіграла Райо Вальєкано
Футбол
18.01.2024
09:28
ФК «Жирона» у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії на своєму стадіоні завдала поразки «Райо Вальєкано». Поєдинок завершився з рахунком 3:1. На старті зустрічі господарі поля зуміли відзначитися завдяки дублю Крістіана Стуані
Жирона внічию зіграла з Бетісом в останньому турі чемпіонату Іспанії
Футбол
22.12.2023
09:54
ФК «Жирона» не змогла на виїзді обіграти «Бетіс» в останньому матчі Ла Ліги. Поєдинок завершився нічиєю – 1:1. Господарі поля атакували й завдали більше ударів по воротах (19:11), однак гостям вдалося вийти вперед наприкінці першої половини зустрічі
Циганков у переможному матчі дебютував у Ла Лізі
Футбол
06.02.2023
08:52
Вінгер збірної України Віктор Циганков дебютував за іспанський ФК «Жирона» у матчі 20-го туру Ла Ліги проти «Валенсії». Гра завершилася з рахунком 1:0. Єдиний гол на 64-й хвилині зустрічі забив півзахисник Борха Гарсія
Стали відомі усі чвертьфінальні пари Кубка Іспанії з футболу
Футбол
20.01.2023
17:40
Футболісти «Барселони» та «Реала» пройшли до 1/4 фіналу Кубка Іспанії. Зазначимо, що каталонці розгромили «Сеуту» з рахунком 5:0, а мадридці обіграли «Вільярреал» — 3:2, програючи після першого тайму 0:2