У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Реал здобув перемогу над Бетісом завдяки дублю Мбаппе
Футбол
02.09.2024
11:05
У заключному матчі 4-го туру Прімери Реал Мадрид на «Сантьяго Барнабеу» обіграв Бетіс з рахунком 2:0. Зауважимо, що у першому таймі суперники завдали по воротах один одного 15 ударів (Реал – 10, Бетіс – 5), однак жоден з ударів не був вдалим
Атлетіко розписали нічию з Вільярреалом у матчі першого туру Прімери
Футбол
20.08.2024
09:32
В останньому матчі першого туру чемпіонату Іспанії-2024/25 Атлетіко на виїзді внічию зіграв з Вільярреалом. Суперники обмінялися голами у середині першого тайму зусиллями Арно Данжуми (18-а хвилина) та Маркоса Льоренте (20-а)
Реал зіграв внічию з Мальоркою у матчі чемпіонату Іспанії
Футбол
19.08.2024
09:56
Реал Мадрид у матчі першого туру чемпіонату Іспанії на виїзді внічию зіграв з Мальоркою – 1:1. Рахунок у першому таймі зустрічі відкрили «бланкос» – після передачі Вінісіуса Жуніора зміг відзначитися Родріго
Реал внічию зіграв з Вільярреалом у матчі Прімери
Футбол
20.05.2024
10:08
Мадридський «Реал» у гостях внічию зіграв з «Вільярреалом» у протистоянні 37-го туру чемпіонату Іспанії – 4:4. Рахунок зустрічі на 14-й хвилині відкрив півзахисник «Бланкос» Арда Гюлер, пізніше Хоселу (30) забив другий м’яч гостей
Жирона гарантувала собі «бронзу» чемпіонату Іспанії
Футбол
20.05.2024
09:13
У матчі 37-го туру Прімери «Жирона» на виїзді перемогла «Валенсію» (3:1) і гарантувала собі бронзові нагороди. У першому таймі «Біло-червоні» вийшли вперед – після подачі вінгера Віктора Циганкова відзначився Савіо (32-а хвилина)
Циганков поза заявкою Жирони на матч з Атлетіко: що про це відомо
Футбол
12.04.2024
16:36
ФК «Жирона» оголосила заявку на матч 31-го туру іспанської Ла Ліги проти мадридського «Атлетіко», яка відбудеться 13 квітня. Відомо, що поза списком опинився український вінгер Віктор Циганков, який пропустить цей поєдинок через ушкодження литкового м'яза
Жирона у результативному матчі чемпіонату Іспанії поступилася Атлетіку
Футбол
20.02.2024
12:06
У матчі 25-го туру іспанської Прімери «Жирона» програла на виїзді «Атлетіку» – 2:3. Рахунок на 2-й хвилині зустрічі відкрив півзахисник «Атлетік» Беренгер, а після перерви український вінгер «Жирони» Віктор Циганков (49-а хвилина) зіграв на випередження після прострілу Івана Мартіна
Атлетіко поступився Атлетіку у першому матчі півфіналу Кубка Іспанії
Футбол
08.02.2024
10:09
Мадридський ФК «Атлетіко» на своєму полі зазнав поразки від «Атлетік» з Більбао у першому матчі 1/2 фіналу Кубка Короля – 0:1. На 25-й хвилині зустрічі Алекс Беренгер вивів гостей вперед, реалізувавши пенальті
Кубок Іспанії: Атлетік у додатковий час переміг Барселону у чвертьфіналу турніру
Футбол
25.01.2024
10:48
«Барселона» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії на виїзді зазнала поразки від «Атлетіку» у додатковий час – 2:4 На першій хвилині зустрічі господарі відзначилися голомо Гірка Гурусета, проте ще до перерви каталонці вийшли вперед завдяки точним ударам Роберта Левандовські та Ламіна Ямала
Реал поступився Атлетіко та вилетів з Кубка Іспанії
Футбол
19.01.2024
10:14
«Атлетіко» на своєму стадіоні у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії обіграв «Реал Мадрид» з рахунком 4:2. Команди обмінялися голами наприкінці першого тайму. У складі «Атлетіко» відзначився Самуел Ліно (39 хвилина), проте перед перервою «Реал» зрівняв рахунок завдяки автоголу Яна Облака (45+1)
Кубок Іспанії: Жирона з Циганковим обіграла Райо Вальєкано
Футбол
18.01.2024
09:28
ФК «Жирона» у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії на своєму стадіоні завдала поразки «Райо Вальєкано». Поєдинок завершився з рахунком 3:1. На старті зустрічі господарі поля зуміли відзначитися завдяки дублю Крістіана Стуані
Жирона внічию зіграла з Бетісом в останньому турі чемпіонату Іспанії
Футбол
22.12.2023
09:54
ФК «Жирона» не змогла на виїзді обіграти «Бетіс» в останньому матчі Ла Ліги. Поєдинок завершився нічиєю – 1:1. Господарі поля атакували й завдали більше ударів по воротах (19:11), однак гостям вдалося вийти вперед наприкінці першої половини зустрічі