У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Евертон розписав мирову з Крістал Пелас у матчі чемпіонату Англії
Футбол
20.02.2024
14:01
«Евертон» на своєму полі внічию зіграв проти «Крістал Пелас» у заключному матчі 25-го туру англійської Прем’єр-ліги – 1:1. Зазначимо, що перший тайм пройшов без забитих голів, а от після перерви перший гол у матчі забив Джордан Айю
МЮ вирвав перемогу у Вулвергемптона у матчі АПЛ
Футбол
02.02.2024
13:09
«Манчестер Юнайтед» завдав поразки «Вулвергемптона» у матчі 22-го туру чемпіонату Англії – 4:3. Перший тайм завершився на користь «червоних дияволів» завдяки голам Маркуса Рашфорда (5-та хв) та Расмуса Гойлунда (22-га хв)
МЮ розгромив Челсі та пройшов у Лігу чемпіонів
Футбол
26.05.2023
14:55
«Манчестер Юнайтед» у перенесеному матчі 32-го туру Англійської Прем’єр-ліги на своєму полі розгромив «Челсі» – 4:1. На початку поєдинку український вінгер «Челсі» міг вивести клуб вперед, проте йому не вдалося замкнути простріл Льюїса Голла
Вперше за 20 років: Ньюкасл зіграє на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА
Футбол
23.05.2023
15:15
У поєдинку 37-го туру англійської Премʼєр-ліги «Ньюкасл» на власному полі поділив очки з «Лестером» (0:0). Команда стала недосяжною для «Ліверпуля», який посідає п'яте місце у турнірній таблиці АПЛ, відстаючи на чотири бали
Тоттенгем змінив головного тренера після нищівної поразки від Ньюкасла
Футбол
25.04.2023
10:04
Англійський ФК «Тоттенгем» звільнив виконувача обов’язків головного тренера Клаудіо Стелліні. До кінця сезону команду тренуватиме його асистент Раян Мейсон. Таке рішення керівництво клубу ухвалило після нищівної поразки від «Ньюкасла» у Премʼєр-лізі Англії – 6:1
МЮ не буде подавати апеляцію на вилучення Каземіро
Футбол
14.03.2023
12:09
ФК «Манчестер Юнайтед» не подаватиме апеляцію на червону картку свого півзахисника Каземіро у матчі 27-го туру АПЛ із Саутгемптоном (0:0). Бразильця  вилучили за грубий фол проти хавбека суперників Карлоса Алькараса
АПЛ: Ман Сіті наздоганяє Арсенал, мінімально обігравши Челсі
Футбол
06.01.2023
12:42
У матчі 19 туру чемпіонату Англії (АПЛ) «Челсі» на своєму стадіоні мінімально програв «Манчестер Сіті». Зустріч завершилася з рахунком 1:0. Зазначимо, що єдиний м'яч у другому таймі, на 63-й хвилині, забив півзахисник Ман Сіті — Ріяд Марез
АПЛ: Ман Сіті на виїзді обіграв Лідс
Футбол
29.12.2022
10:46
«Манчестер Сіті» на виїзді обіграв «Лідс» у матчі 17-го туру Англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Гра закінчилася з рахунком 3:1. Довгий час господарі стримували атаки суперників, однак під кінець першого тайму у ворота «Лідсап зміг забити півзахисник Ман Сіті Родрі У другій половині зустрічі Ман Сіті частіше використовував контратаки
Ярмоленко забив гол за «Вест Хем» та присвятив його Україні
Футбол
13.03.2022
21:31
Футболіст «Вест Хема» Андрій Ярмоленко відзначився забитим голом у ворота «Астон Вілли». Після забитого м'яча український футболіст заплакав просто на полі. Ярмоленко присвятив забитий гол Україні, де триває війна через агресію Росії
«Евертон» пожертвує Україні 250 тисяч фунтів
Футбол
13.03.2022
03:06
Футбольний клуб «Евертон», за який виступає українець Віталій Миколенко, пожертвує Україні 250 тисяч фунтів. Ці кошти будуть витрачені на гуманітарні вантажі для людей, які постраждали через війну, яку Росія розв'язала в Україні
Стали відомі кандидати на покупку «Челсі» після відмови Абрамовича від клубу
Футбол
08.03.2022
12:11
Лондонський «Челсі» буде проданий і вже стали відомі імена кандидатів. Клуб може купити американський бізнесмен Вуді Джонсон, турецький бізнесмен Мухсін Байрак, а також консорціуми із Саудівської Аравії та Швейцарії
АПЛ планує заборонити трансляції до РФ
Футбол
03.03.2022
19:23
Керівництво англійської Прем'єр-ліги має намір переглянути телевізійний контракт на показ матчів у РФ. Як повідомив виконавчий директор Ліги Річард Мастерс, АПЛ бажає припинити показ своїх матчів та іншого контенту на території країни-агресора