Фора 1 в ставках: в яких випадках цей варіант буде кращим?

Ставки на фору користуються досить великою популярністю, і нерідко саме навколо них будуються беттінгові стратегії. Сама по собі ставка на фору являє собою певний гандикап, який може бути як негативним, так і позитивним. Однією з найпопулярніших ставок на футбол або хокей є фора в 1 гол/шайбу. Розглянемо більш детально, як працює ставка на фору (1).
Що значить ставка фора (1)?
Фора (1) – це ставка на гандикап у розмірі 1 показника. Мова може йти про голи, жовті картки, вилучення, штрафні хвилини (в хокеї), геймах (в тенісі) і т. д.
Фора (1) означає, що одна з команд має перевагу в 1 статистичний показник. Для прикладу розглянемо ставки на футбол і перевагу в результаті, тобто, в забитих голах. Фора буває двох типів:
- Негативний. За правилами ставки, команда відстає в рахунку від суперника, і їй необхідно виграти матч з урахуванням відставання в 1 гол.
- Позитивний. Зворотний випадок, команда отримує перевагу в 1 гол перед суперником, і їй потрібно його утримати. Якщо це вийде, ставка буде вважатися виграшною.
У фори (1) є три варіанти розрахунку. Це виграш ставки, її програш або повернення. Повернення ставки можливе в тому випадку, якщо матч, з урахуванням правил ставки, закінчиться внічию. Розглянемо на прикладах.
Приклади ставки фора (1)
Для прикладу такої ставки розглянемо умовний матч між «Барселоною» і «Бетісом». Ви вважаєте, що «Барселона» переможе з відривом, в такому випадку можна взяти ставку на фору (-1). У цьому випадку є три варіанти розрахунку ставки:
- «Барселона» перемагає з різницею в 2 і більше м'ячів (наприклад, 2:0, 3:0, 4:1). За правилами ставки «Барселона» пробиває необхідну фору, таким чином ставка вважається виграшною.
- «Барселона» грає внічию або програє. В такому випадку, фора не проходить, перевага залишається у «Бетіса», і ставка розраховується, як програшна.
- «Барселона» виграє з різницею в 1 гол (наприклад, 1:0, 2:1, 3:2). У цьому випадку, за правилами ставки, фіксується нічия. Таким чином, відбувається повернення ставки.
Розглянемо і зворотний приклад. Наприклад, ви не вірите в те, що «Барселона» зможе переграти «Бетіс» з яких-небудь причин. В цьому випадку потрібно брати ставку на фору +1. Варіанти, в даному випадку, наступні:
- «Бетіс» виграє або грає внічию. За правилами ставки, команда утримує гандикап, і ваша ставка виграє.
- «Бетіс» програє з різницею в 2 голи і більше. Відповідно, ваша ставка програє, оскільки фора «Барселоною» пробита.
- «Бетіс» програє з різницею в 1 гол. За правилами ставки, в цьому випадку фіксується букмекерська нічия. Таким чином, здійснюється повернення.
Фору (1) застосовують в різних випадках. Як правило, вона використовується для ставки на явного фаворита або не дуже явного андердога. У першому випадку ви можете підняти низький коефіцієнт на перемогу, а в другому – підстрахуватися.