Жирона вирвала перемогу над Сан-Роке у Кубку Іспанії

ФК «Жирона» вирвав перемогу у «Сан-Роке» у виїзному матчі Кубку Короля. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Гості відзначилися одразу після перерви, гол забив Валері (48-ма хвилина). Однак через три хвилини суперники відігралися, завдяки влучному удару Мохамеда Міззіана. У компенсований час «Жироні» вдалося вирвати перемогу – допоміг сольний прохід Савіо з цертру поля (90+8), гольовий пас на нього віддав Артем Довбик.

Зазначимо, що весь поєдинок у складі «Жирони» провів українець Віктор Циганков. Довбик, який вийшов на заміну, записав на свій рахунок третій асист в 11-ти матчах за каталонський клуб. На рахунку форварда також є п’ять м’ячів.

Кубок Короля. 1/64 фіналу

• Сан-Роке – Жирона – 1:2 (0:0).

«Жирона» посідає друге місце в Прімері, поступаючись мадридському «Реалу» за додатковими показниками. У наступному матчі команда зіграє з «Осасуною» 4 листопада.