Жирона внічию зіграла з Бетісом в останньому турі чемпіонату Іспанії

ФК «Жирона» не змогла на виїзді обіграти «Бетіс» в останньому матчі Ла Ліги. Поєдинок завершився нічиєю – 1:1.

Господарі поля атакували й завдали більше ударів по воротах (19:11), однак гостям вдалося вийти вперед наприкінці першої половини зустрічі.

Гол на свій рахунок записав український нападник «Жирони» Артем Довбик, який впевнено реалізував пенальті за фол на Савіо. В активі Артема вже 11 забитих м’ячів у 18 поєдинках за каталонський клуб. Також на його рахунку – шість гольових передач. У списку бомбардирів чемпіонату Артем наздогнав Антуана Грізманна і зараз поступається лише Борсі Майоралю (12) та Джуду Беллінгему (13).

Зауважимо, що ще до перерви українець заробив жовту картку. На 64-й хвилині Довбика замінив Крістіан Стуані.

На останніх хвилинах матчу наполегливість «Бетіса» в атаці принесла результат. Після кутового найвдаліше розібрався захисник Херман Песселья і потужним ударом зміг розстріляти ворота гостей. Каталонці могли вирвати перемогу, але Дейлі Блінд свій шанс не використав.

Ла Ліга. 18-й тур

• Бетіс – Жирона – 1:1 (0:1).

«Жирона» набрала 45 очок й посідає друге місце у Прімері. На першому – «Реал Мадрид» (45 очок), який на виїзді мінімально обіграв «Алавес» – 1:0. «Бетіс» (28 очок) йде сьомим.

Свій наступний матч команда Мічела проведе 3 січня вдома проти «Атлетіко».