Жирона у результативному матчі чемпіонату Іспанії поступилася Атлетіку

У матчі 25-го туру іспанської Прімери «Жирона» програла на виїзді «Атлетіку» – 2:3.

Рахунок на 2-й хвилині зустрічі відкрив півзахисник «Атлетік» Беренгер, а після перерви український вінгер «Жирони» Віктор Циганков (49-а хвилина) зіграв на випередження після прострілу Івана Мартіна. Цей гол став для 26-річного вінгера п’ятим у 24 матчах цього сезону. Також на рахунку Циганкова три асисти.

Через 11 хвилин підопічні Ернесто Вальверде вели уже у два мʼячі. М’яч супернику подарував захисник Мігель Гутьєррес. Алехандро Беренгер оформив дубль, а вже за чотири хвилини той самий Гутьєррес не втримав Іньякі Вільямса, який точним ударом прошив Пауло Гассанігу.

Гості не здалися і змогли відіграти один м’яч на 75-й хвилині – Ерік Гарсія зблизька заніс м’яч у ворота після стандарту.

Чемпіонат Іспанії. 25-й тур

• Атлетік – Жирона – 3:2 (1:0).

Нагадаємо, маючи лише одне очко у трьох останніх турах, «Жирона» зберегла за собою другий рядок, але підпустила до себе «Барселону» на відстань двох очок. На стільки ж «Атлетік» відстає від «Атлетіко», який посідає четверте місце.

У наступному турі «Жирона» прийме «Райо Вальєкано», а «Атлетік» зіграє у гостях проти «Бетіса».