Жирона гарантувала собі «бронзу» чемпіонату Іспанії

У матчі 37-го туру Прімери «Жирона» на виїзді перемогла «Валенсію» (3:1) і гарантувала собі бронзові нагороди.

У першому таймі «Біло-червоні» вийшли вперед – після подачі вінгера Віктора Циганкова відзначився Савіо (32-а хвилина). У другому таймі гол гостей забив ще один українець Артем Довбик (58).

На 76-й хвилині «Валенсії» Ярек Гасеровскі зрізав м’яч у власні ворота. Наприкінці зустрічі господарям все ж вдалося забити зусиллями Пепелу, який реалізував пенальті (84).

Зауважимо, що гравці українські «Жирони» Довбик та Циганков вийшли у стартовому складі команди. Форвард «Валенсії» Роман Яремчук з’явився на заміну у другому таймі і не відзначився результативними діями.

Прімера. 37-й тур

• Валенсія – Жирона – 1:3 (0:1).

Набравши 78 очок команда Довбика та Циганкова гарантувала бронзові нагороди чемпіонату Іспанії. «Біло-червоні» випереджають «Атлетіко» на 5 очок перед останнім туром та відстають від «Барселони» на чотири пункти. «Валенсія» йде на дев’ятому місці.

Турнірне становище лідерів чемпіонату Іспанії за тур до закінчення першості

1. «Реал» – 94 очки
2. «Барселона» – 82
3. «Жирона» – 78
4. «Атлетіко» – 73.

У заключному офіційному матчі сезону, який відбудеться 25 травня, «Жирона» зіграє з «Гранадою». Команда Яремчука зустрінеться з «Сельтою».