Жіноча збірна України стала володарем Кубка світу з боротьби

Жіноча збірна України здобула золото командного Кубка світу з боротьби, який пройшов у Коралвіллі (США).

Про це йдеться на сторінці Fecebook НОК України.

Зазначається, що на шляху до фіналу українки спочатку перемогли Монголію (7:3), потім — Японію (за класифікаційними очками при рівному рахунку по стутичках 5:5), до речі, вперше в історії залишивши представниць цієї країни поза п’єдесталом Кубка світу.

У головному поєдинку турніру наші борчині взяли гору над Китаєм — 6:4.

Так, володарками Кубка світу у складі збірної України стали: Оксана Лівач (50 кг), Альбіна Рілля (53 кг), Аліна Грушіна-Акобіа (55 кг), Юлія Ткач-Остапчук (57 кг), Ірина Бондар (59 кг), Ірина Коляденко (62 кг), Катерина Зелених (65 кг), Тетяна Сова-Ріжко (68 кг), Алла Бєлінська (72 кг), Анастасія Осняч-Шустова (76 кг).

Нагадаємо, на ЧС-2022 зі спортивної боротьби жіноча збірна України виграла три медалі: Олександра Хоменець здобула срібну нагороду (у категорії до 55 кг), Ілона Прокопевнюк — «бронзу» (до 62 кг), а Аліна Грушина-Акобія — бронзову медаль (у вазі до 57 кг).