Збірна Італії U-17 перемогла у юнацькому чемпіонаті Європи

Збірна Італії U-17 у фінальному матчі юнацького чемпіонату Європи вирвала перемогу у команди Португалії U-17 з рахунком 3:0.

Перевагу італійці змогли оформити ще на початку першого тайму, забивши два м’ячі. Після перерви команда зробила рахунок розгромним та стала переможцем турніру. Зауважимо, що дублем у складі тріумфаторів відзначився 16-річний Франческо Камарда з «Мілана».

Чемпіонат Європи U-17. Фінал

• Італія – Португалія – 3:0 (2:0).

Нагадаємо, збірна України на юнацькому ЧЄ-2024 втратила шанси на плей-оф вже після перших двох турів. У першій зустрічі наша команда програла Сербії (0:1), а потім з рахунком 1:3 поступилася Чехії. Після цього команда Юрія Мороза обіграла Кіпр (збірну країни-господарки континентальної першості) з рахунком 2:0 та фінішувала на третьому місці у групі А.

Юнацький чемпіонат Європи проходив на Кіпрі з 20 травня до 5 червня 2024 року. У турнірі взяли участь футболісти, які народилися не раніше 1 січня 2007 року.