Заліпський став срібним призером чемпіонату Європи з важкої атлетики

Українець Павло Заліпський виграв «срібло» на чемпіонаті Європи-2024 з важкої атлетики, який проходить у Софії (Болгарія).

Про це інформує НОК України.

Український атлет посів друге місце у ривку з результатом 126 кг. Він виступав у ваговій категорії до 61 кг.

Варто зазначити, що Заліпський також представив Україну і в поштовху, де посів 6-те місце. Від п’єдесталу пошани у двоборстві Павлу не вистачило в сумі всього 1 кг (271 кг), де наш спортсмен поступився бронзовому призеру – грузину Шоті Мішвелідзе.

Нагадаємо, для України медаль Заліпського – перша на ЧЄ. Європейська першість у Болгарії відбувається з 12 по 20 лютого на майданчику спортивної арени «Армєєц».