Юнацька Зимова Олімпіада-2024: Як виступили на змаганнях українці

У Канвоні (Підвенна Корея) завершився третій день Зимової Юнацької Олімпіади-2024. Участь у змаганнях з двох різних видів спорту взяли п'ять представників України.

Відомо, що впродовж двох попередніх змагальних днів наша команда не здобула жодної нагороди. Найкращі результати синьо-жовті показали у санному спорті у двомісних санах: у перший день турніру Максим Муц та Андрій Панчук посіли сьоме місце, а у другий – Світлана Соловей та Анна-Марія Гарцула стали п'ятими.

Третього дня українці змагалася за медалі у гірськолижній комбінації. Олександр Пацаган та Марія Сорокманюк посіли 32-ге та 33-тє місце у змаганнях юнаків та дівчат відповідно.

Крім цього, Вероніка Кремер та Діана Демочко вибули у кваліфікації шорттреку на 500 м, а Володимир Мельник у цьому виді припинив боротьбу за нагороди у чвертьфіналі.

Результати України за день Зимової Юнацької Олімпіади: 22 січня

• Гірськолижний спорт, дівчата, комбінація: 33. Марія Сорокманюк
  • Гірськолижний спорт, юнаки, комбінація: 32. Олександр Пацаган
  • Шорттрек, дівчата, 500 м: Вероніка Кремер, Діана Демочко – виліт у кваліфікації
  • Шорттрек, юнаки, 500 м: Володимир Мельник – виліт у чвертьфіналі.

Завтра, 23 січня, Україна буде представлена в двох видах спорту – біатлонному спринті серед юнаків та дівчат, а також у скелетоні.

Лідером медального заліку Юнацької Олімпіади після третього дня змагань стала збірна Італії, яка здобула сумарно чотири золоті медалі. Італійські спортсмени змістили з першого місця Францію, а третім залишається Китай.

Медальний залік Зимової Юнацької Олімпіади (після третього дня)