Японський дзюдоїст Сехей Оно виграв золото з дзюдо в категорії до 73 кг

На Олімпіаді в Токіо був розіграний комплект медалей у ваговій категорії до 73 кг. Переможцем став місцевий спортсмен Сехей Оно. Японець зумів здобути золоту медаль, перемігши у фінальній сутичці грузинського опонента Лашу Шавдатуашвілі, здобувши оцінку вазарі.

Для 29-річного японського дзюдоїста ця медаль стала другою в кар'єрі. Раніше він зумів виграти золото в аналогічній ваговій категорії на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

Бронзові медалі в даній ваговій категорії дісталися спортсменам Ан Чанг Рим з Південної Кореї і Цогтбаатар Ценд-Очирин з Монголії. Вони перемогли опонентів Рустама Оруджева й Артура Маргелідона.